Rudolf Gallob*
(1928 geb.) "Stilleben", monogrammiert RG, signiert 2003, Öl auf Leinwand, 70 X 90 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Rudolf Gallob*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.02. - 05.03.2014 |